20090802
Ma olen jälle eemalolev. Ilus sõna, ilus tunne. Õige muusika ja tunded on täiesti seinast seina - valik on suur. Leidsin täna päris puhtjuhuslikult mingi lehe, kust saab, küll raha eest, aga siiski, tõmmata muusikat, mis tekitab identseid tundeid nendega, mida tekitab näiteks kokaiin (meenuvad Dumbo heroiininaljad, eks, Liinux). Veel oli müügil mingi pala, mis tekitab orgasmi, ja isegi kommentaarid, mida oli sadu, nõustusid, et muusika tõesti annab lubatud efekti. Päris reaalne. Kas pole.

Just hakkasin neid jälle guugeldama ja öeldud on, et see on mingi uus spämmimoodus. Pettumus missugune, ma juba uskusin, et muusika on kõikvõimas.

Veel paar minutit guuglit ja juba on valmis uued tulemused, pluss tasuta tõmbamine. Üks naljakas kommentaar.
after researching the subject, im convinced. but whenever I listen, I get kinda scared... I mean, these sounds are frickin' CRAZY. Some frickin alien stuff... I feel like any message can be injected into me- what if I go crazy and murder someone?

just a thought.


Nojah, edu selle avastamisega.

Ikka veel kapsapiruka tuju. Ja ma ei tea, eilne läks rumalalt. Ilus oli muidugi uinuda Fox Crime'i rahustavate helide saatel, kuid siiski, ootasin kergelt teistsugust elamust nii oodatud öölt. Ja kuigi praegu on naljakas mõelda ülelastud saamise peale, tegelikult ega siin mingit nalja ei ole. Mul jälle pankrot ja pilet suve lõppu või kuidas iganes seda imelikku plaani nimetada, jäi ostmata. Kuigi kui lõpuks kõik võlad kätte saada, peaks saama korraliku summa kokku ning ma olen jälle plussis. Dexterit võiks telekast rohkem tulla ja kapsapirukat võiks rohkem süüa ja vihma võiks lõpuks nädal otsa sadada. KA nädalavahetusel, kuna ma siiski ei soovi seda uut telkimiselamust justnimelt nende inimestega. Kes nad mulle on? Ma ei tunne ühtegi neist ning draama juba käib. Film missugune jällegi.

Filmidest rääkides meenusid täna suhteliselt kogemata Seven Pounds ja Closer, mis mõlemad mulle ebareaalselt südamesse pugesid (viimane eriti!). Tahaks uuesti näha. Nagu ka Munichit. Pean aga leppima hoopis veel ühe päris toreda Lucky Number Sleviniga, mis täna telekast tuleb. See pole otse loomulikult ligilähedalgi eelmainitud nunnudele, aga filminälg tapab, nii et leppima peab.

Seekord lepin paljuga, kuigi ei ole absoluutselt mingit eesmärki, asja, mille nimel ootamist taluda. See on vist justkui nagu edasiminek? Ma ei saa aru.

0 comentarios:

 

Blog Template by YummyLolly.com