20110628

internet on nagu mu grand canyon kus asjade peale karjumas käia saab

Okei sel tõesti lihtsal põhjusel, et ma olen otsad andmas siin istudes ja inimesi linna peale mu paberitega jamamiseks laiali saates, valan oma viha siin välja.

Kuigi ausalt öeldes on kõik täiesti loogiline ja mul ei ole ühtegi reaalselt argumenteeritavat põhjust kõigi ülikoolide ja asutuste vihkamiseks, on mul lihtsalt siiber sellest, kui palju pabereid peab tekitama, pluss maksma notaritele ja ametlikele tõlkijatele täiesti ebareaalseid summasid.

Minu poolt lihtsalt pakkumine, et vähemalt Euroopa Liiduski võiks olla mingi ühine elektrooniline süsteem, mis säästaks paberit, aega, raha ja närve. Väga kena, et paljudes riikides on see olemas, nüüd ühendage kõik oma andmebaasid ja säästke kipsis jalaga inimesi, sest et tõesti, TÕESTI olen ma kõigist oma suurepärastest tulevikuplaanidest lahtiütlemise äärel.

Ja veel midagi tähtsat ja vastukaaluks ka uskumatult head: X-mehed rokkisid mu sokke!! Vaatasin sitas kvaliteedis, aga kurat vaataks veel kordi sitemas, sest et fantastiline film oli. Ausõna, tõesti vaatamist väärt. Ja seda ma nüüd üle vaatama jäängi kuni veel mõne vinge suvefilmi torrent kuskil sünnib. Palun vabandust kõigi kinode käest, kes mu rahalise panusega suvel arvestanud on. Või kes mind lihtsalt igatsevad. Ma igatsen teid ka.

P.S. Miks IT-kolledž mu pilti tahab??

0 comentarios:

 

Blog Template by YummyLolly.com