20100414
Alustuseks ma just tšekkisin teie kõigi blogisid, ja oh üllatust, Laura oma ajas rämedalt naerma. Britale ütleks seda, et ma ei söö ka ja yoyoyo Liina, kõigile teadmiseks, mina olen see lahke burkside tasutajagaja.

:):)

Ma ei ole söönud korralikult juba kindlasti nädal aega ja see on pannud mu kaotama ajataju ja see on nii hea tunne. Kohati natuke lost, kuna äkki tulevad mõnikord meelde tööpäevad ja kokkulepped inimestega. Natuke wtf tunne kogu aeg, aga ei, vinge elu, kogu aeg tahaks ainult naeratada.

Mitte et muidu tavaliselt kuidagi teistmoodi oleks

Tänane läks masendavalt rõõmsalt (= oli hea olla, aga põhjust eriti ei olnud). Geograafiast hakkan kindlasti järgmisel aastal puudust tundma, nagu ka keemiast. See on nii naljakas, eelmisel aastal olid need kaks ainet vist kõige vihatumat. Nüüd aga, no tõesti kahju. Bioloogia aga still sucks, kuna lootsin salaja, et RoheSärgike123 on normaalsemaks läinud nende kahe perioodi jooksul ilma meieta, aga kuulsin täna D-klassilt, et ei. Inimene nimelt teeb kõikidele klassidele aasta lõpus aastat kokkuvõtva suure tasemetöö, 12-ndikel langeb see aga peaaegu kokku kirjandiga. KAS SEE ON FAKING NORMAALNE ET KUI INIMESED PEAVAD KESKENDUMA TÄHTSALE, TULEB ÜKS MUNN JA PANEB NAD ÕPPIMA FAKING TERVE AASTA MATERJALE MINGI MÕTTETU FAKING AINE KOHTA MILLEST KEEGI NAGUNII ARU EI SAA

Ma tunnen ee viha

Ja see oli üritus ennast tunnete kaudu väljendada. Seda soovitas täna psühholoog. Ta täitsa meeldib mulle, sest et temaga rääkides on mul no ausalt tunne, nagu psühholoog oleksin mina. Täna jõudis ta rääkida kõigest 95% ajast kui me SUHTLESIME, näidata mulle kerges miniseelikus ja imesuure dekolteega topis (meeldetuletuseks on ta umbes 70) ette paar võimlemisharjutust (mis nägi välja nagu lihtne aelemine, mida ma, vabandust, aga oskan niigi) ja avastada, et ohhoo, kahe tema juures käiguga olen ma ootamatult omaga mäele jõudnud! Kuule no tõesti. Edasiminek missugune.

Keemia juurde korraks tagasi põigates tuli mul äkki keemias karboksüülhappeid läbi võttes nii tark tunne, et ma meenutasin aegu, kui ma pidin Järveotsas käima keemiaklubis, kus ma millestki aru ei saanud, ja siis ma mõtlesin, et tead, Sofja, mida ma tahaks? Ma tahaks neid keemiaõhtuid Maila Mölderiga tagasi. Nii et ma saaks jälle teha kaktuse-Liisuga laval katseid ja mängida keemiaprintsessi ja värvida pabereid ja teha värvilisi tinte ja uputada mune soolavette ja kurat ma saaksin sellest kõigest nüüd aru ka! Ja need õhtud kord aastas olid alati nii nunnud. Väike, väga väike ja nunnu osa gümnaasiumist oli koos ja meid oli nii vähe, ja isegi aulas olemine ei teinud asja kõledamaks ega rikkunud meeleolu, see oli lihtsalt niiiiii soe ja hubane ja vaikselt kõkutav keemik istus nurgas ja tere, ma just avastasin umbes esimese asja, mida ma tõesti igatsen Järveotsast. (Preden ja Märjamaa välja arvatud. neid ma igatsen kogu aeg kogu aeg kogu aeg)

Pärast kooli läksingi siis oma imelise psühholoogi juurde, pärast seda läksin Kosmosesse vaatama "Phillip Morrist". Niina, mu lemmik Niina, kes on Kosmose tabamatu ime, müüs mulle täna pileti, pärast mida tuli mul meelde, et heii, ma saaks ju kinoklubisse punkte. Andsin oma id-kaardi ja ta hakkas, nagu alati, väga nunnult mu lõpmatut nime tähthaaval sisse toksima (ta on nii armas), siis avastas, et ohoh, nimi!, ja hakkas minuga vene keeles rääkima. Ja oh kuidas hakkas rääkima, soovitas ikka kohti ja jah, väga elevusse läks, ja saime ikka korralikult tšätitud. Ma armastan Niinat

Film ise oli selline, et ma nagu ei saanud aru, mis poindiga ma seda Brita arust nägema pidin.

Põhjused, miks ma oleksin tahtnud seda filmi näha:
- Ewan McGregor, ilmselgelt
- Leslie Mann
- huumor
Põhjused, miks Brita võiks mind saata mõnele filmile:
- huumor

Probleem ehk vasturääkivus ehk paradoks seisneb antud juhul selles, et film oli kõike muud kui komöödia. Samas, ma arvan, et peale "Eternal Sunshine of Spotless Mindi" ei eksisteeri vist ühtegi filmi, kus ma suudaksin oodata Jim Carrey'lt midagi muud peale komöödia ("23" ei olnud ka eriti helpful). Ewan oli lihtsalt nunnu gei (siinkohal tähendab lihtsalt seda, et ei olnud absoluutselt midagi erilist - pärast "Milki" nägemist tunduvad vist edaspidiselt kõik geid ebapiisavalt nunnud), Jim Carrey oli lihtsalt nõme (nägi gei välja küll, aga halloo, sa ei ehita filmi sellel, et on lihtsalt kaks inimest, kes näevad geid välja) ja huumorit oli küll imeväikeses koguses. Vahepeal ma valasin pisaraid nii, et uskumatu, mu süda oli reaalselt lõhkemas, ja ma ei suutnud isegi hääletult nutta, mis ütleb minu meelest päris palju selle kohta, kuivõrd kurvaks film läks, nii et lõppu, kui kõik lõppes hästi - ja ma mõtlen mitte dramaatiliselt hästi, vaid ÄKKI toodi sisse mingi naljaliin - jäi mul lihtsalt öelda üks suur ja rasvane
W T F
Niisiis, tulles tagasi põhjuste juurde, miks Briizu mu filmile saatis, jääb üle arvata vaid seda, et ma oleks pidanud ta arust filmist õppima, et valetada ei ole ilus.

Nice tagamõte Prits :D

Täna õhtul ma kustutasin telefonist umbes 15 000 sõnumit, mis ma kõik eelnevalt hoidsin mälestuste nimel alles, sest et a) ma saadan rämedalt sõnumeid ja nende seas leiab päris palju pärleid; b) mulle meeldivad mälestused; AGA täna ma leidsin, et ei tasu neid alles hoida. Tra, nii armas oli üle lugeda miljon head-ööd-sõnumit, tule-kooli-palun sõnumit, mis-teed-sõnumit, draamasõnumit, kõrvalolijale-mitte-midagi-ütlevat-sõnumit-millega-on-väga-erilised-mälestused-seotud, sünnipäevasõnumit, spike!-sõnumit, too-mulle-suveniiri-sõnumit, lähme-kinno-sõnumit, tule-kooli-teen-sulle-kinonaeru-sõnumit, pole-ammu-näinud-sõnumit, no-joome-või-ei-joo-sõnumit, sa-tulid-just-meelde-sõnumit ja lähme-parandame-lõpuks-su-kitarri-sõnumit ja tra ma tõesti vihkan ennast.

Miks ma teen selliseid asju, miks ma kurat piinan ennast asjade kustutamisega

I HATE THIS

Aa veel seda et, kes sai täna "Sinul on meretäis hirmule" 50% soodukaga pileteid, kes ei saanud :D

2 comentarios:

Marie said...

Spike on siiski PARIM!

(lamp)

Triin said...

RoheSärgike123 on talle ideaalne nimi!:D

 

Blog Template by YummyLolly.com